Mucosoft Minecraft Sunucusu’nun Gelişimi

Mucosoft Minecraft Sunucusu, 2012 yılında kurulan bir sunucudur. O zamandan bu zamana gelişen bu sunucu, birçok yenilik ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu konuda sunucunun kuruluşu hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Sunucunun Gelişmesi

Sunucumuz 2012 yılında mimari amaçlı kuruldu. O zamanlar creative modda oynanan oyun, oyunculara tam yetki sunuyordu. Henüz oyunun yeni yeni tanındığı bu zamanlar da güvenlik de olmadığı için bazı üyeler troll yapabiliyordu.

2013 yılında ise sunucumuzda hayatta kalma amaçlı yeni bir harita oluştu. 2013 yılının Mart ayında başlayan bu macera, halen aynı haritada devam ediyor. Sonraki yıllarda 2013 yılında oluşturulan haritanın üzerine 2012 yılındaki haritalar da okyanus üzerine eklendi.

2013 yılındaki haritanın kuruluşundan bahsetmek istiyoruz. Bu harita, aslında hayatta kalma amacıyla 2 kişiyle başlanmış bir harita. Sonraları Mucosoft olarak ormanın içerisinde başladığımız bu haritaya şehir kurduk. Sonra yeni şehirler inşa edildi ve gelişti. Sonrasında bu haritaya devlet kurduk. Diğer devletler geldi, devletler ile politik ilişkiler kuruldu. Kısacası sunucu bu günlere kadar geldi ve büyümeye devam etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*